Ekonomika a politika je bohužel u nás sto let za opicemi

Vnímám realitu jako hru o to, co milujeme a potřebujeme, v této hře je veliká konkurence, a tak je zde obtížné uspět, stránka Zpovědnice je ukázkovým příkladem toho že jsme sto let za opicemi, podívejme se objektivně do naší minulosti, neustále jsme byli kolonií, která byla chudá a zaostalá, protože mocní kolonialisté na nás egoisticky parazitovali. Staroměstská exekuce ze dne 21. června 1621 byla hromadná poprava dvaceti sedmi vůdců stavovského povstání (tří pánů, sedmi rytířů, 17 měšťanů) na Staroměstském náměstí v Praze je ukázkovým příkladem kolonialismu u nás.

Chování kolonialistů u nás jasně ukazuje na to, že co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, nadnárodní korporace jako je; Google, Microsoft, Intel, AMD, Apple, Facebook atd. to jsou moderní kolonialisté co parazitují na velikém množství lidí na světě, jediný, kdo se dokázal postavit těmto nadnárodním korporacím je Čína. Nadbytek pro kolonialisty je založen na nedostatku pro ty, co existují v koloniích. Není zde; demokracie, humanismus, feudalismus, socialismus, komunismus, kapitalismus, nacismus atd. je zde všude jenom egoismus!

Je zde egoistická pyramida kde na vrcholu je konzumní ráj pro největší egoisty a dole je konzumní očistec pro naivní altruisty. Zisky z naší práce zde mnoho století mizí do ciziny, protože jsme mnoho století jenom kolonie, kde je blbá nálada, a tak je zde veliká konzumace piva, aby lidi zde mohli zapomenout na to, že jsou ekonomickými otroky a naděje na to, že jim bude líp je jenom pohádkou, které nikdo už nevěří. Pandemie u nás jasně ukázala to, že jsme sto let za opicemi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *