Ekonomičtí otroci pracují za ubohou mzdu

Nadbytek pro ty, co jsou nahoře je možný díky nedostatku pro ty, co jsou dole, jak vlastně evolučně došlo k tomu, že člověk parazituje na člověku? Vše začalo tím, že jsme eliminovali divokou zvěř, která byla naším nepřítelem, následkem bylo naše přemnožení, a to vedlo k válkám a místo zabíjení zajatců jsme zajatce zotročili a následkem byl vznik otroctví, s vynálezem peněz a gramotnosti přišlo ekonomické otroctví.

Peníze to je dlužní úpis a za tento dlužní úpis si můžeme koupit zboží nebo služby, kdysi měli peníze hodnotu trvalou, protože byli z drahého kovu, s příchodem papírových peněz nemají už peníze trvalou hodnotu, protože je zde inflace, nebo může zde být měnová reforma, která znehodnotí peníze. S příchodem peněz začali vznikat monopoly které určovali ceny za zboží a služby a určovali i mzdy těm co pracovali. Pokud zde byli vysoké ceny a malé platy díky monopolům, tak se z pracujících lidí stali ekonomičtí otroci, a to vedlo k veliké konzumaci cigaret a piva.

Najednou se situace změnila a monopoly začali nasazovat všude optimalizaci a automatizaci, následkem byla nezaměstnanost, se kterou si nikdo nevěděl rady, většinou to skončilo válkou, ale toto provizorní řešení nezaměstnanosti bylo dočasné. Jediné řešení, které eliminuje ekonomické otroctví je globální kontrola porodnosti, rozmnožovat se budou moci jenom rodiny kde jsou oba partneři vysokoškoláci, nemáš vysokou školu tak nemáš nárok na to mít děti, lidí, co nemají vysokou školu je dneska na světě jako much, a proto lidi bez vysoké školy nemají žádnou hodnotu pro společnost. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *