Ekonomicky negramotná vláda neumí investovat

Ekonomika je věda o investování, investor musí jistě vědět, jestli se mu jeho investice vyplatí a bude z nich mít veliký zisk, jak dochází k tomu, že vláda investuje do mnohého, u čeho se investice nikdy nevrátí a často to i vláda ví, že o svoje investice přijde. Příčinou je to že jde o cizí peníze a z cizího krev neteče, společné peníze přitahují lenochy a parazity, co s tím uděláme? Svěříme státní peníze informační technologii a ona to spočítá lenochům a parazitům, najednou bude mít stát minimum zaměstnanců a nebude už podporovat lenochy a parazity. 
 
Zruší se armáda a jiné zbytečné organizace, které na státu parazitují, začne se s bouráním a stavěním, práce bude pro každého dost a za práci bude i správná mzda, zaniknou všechny dogmatické ideologie, které z lidí dělali jenom hlupáky a chudáky. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, pro lidi zde bude jenom dělnická práce, v kancelářích budou sedět jenom roboti. Zavede se povinné každoroční testování lidí v nemocnici od narození do 70 let, a nekvalitní jedinci se budou v krematoriu eliminovat. Tím zde už nebude logicky problém s nepřizpůsobivými příživníky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu