Egoistickým parazitováním k velikému bohatství

Nadbytek vzniká díky nedostatku, rovnost je zde jenom ve smrti! Velmi dlouhou dobu všude vycházejí knihy o tom, jak se mít dobře snadno a rychle tyto teorie v praxi nefungují! Za každým úspěchem je štěstí, bez štěstí je člověk nešťastný to je logické, podívejte se na studenty, co dosáhli vysokého vzdělání a získali tak titul, většina těchto lidi se nemá velmi dobře, a tak mají z neúspěchu deprese.

Podívejme se na osobu Jan Amos Komenský, byl to moudrý a vzdělaný člověk ale nebyl společností za to patřičně ohodnocen, protože neměl v životě štěstí! Mnozí namítnou že v temné době, kdy žil mohl být rád, že jej za jeho moderní myšlenky nepopravili nebo neuvěznili. Podle mě temná doba neskončila, štěstí pořád zde mají lidi, co si štěstí nezaslouží, jak je to možné? Příčinou jsou drogy, drogy proměnili náš svět v psychiatrickou nemocnici!

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..