Egoistický syndrom

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Abychom měli jasno o mnohém tak jsme začali používat informace a programy, takto vznikla díky evoluci inteligence, kterou používá náš centrální nervový systém, s inteligencí došlo ke vzniku egoismu a tím je zde i egoistický syndrom kterým dneska trpí nejvíce ti co jsou pyšní, a tak si nedokáží nikdy přiznat to, že nejsou dokonalí. Nejhorší je srážka s blbcem, každý blbec je na něco pyšný, a tak má jistě i egoistický syndrom, s egoistickým syndromem se běžně setkáváme jak u vysokoškoláků, tak i u dělníků.

Vyšlo mnoho knih a bylo vytvořeno i mnoho filmů kde je popisován egoistický syndrom, je to sociální téma, které je aktuální už mnoho tisíciletí, ten druhý je egoista, protože se každý stydí si přiznat to, že je egoista, který trpí egoistickým syndromem, každá ovce touží po tom, aby se stala pastýřem. Marnivý císař starající se jen o svůj vzhled si najme tkalce, kteří jsou podvodníci. Ti mu slibují nové šaty, které jsou neviditelné pro ty, kteří jsou pyšní a hloupí. Císař sám tyto neexistující šaty pochopitelně nevidí, protože je pyšný a hloupý, ale předstírá, že šaty vidí, aby nevzbudil pochybnosti o vhodnosti své osoby na funkci císaře. Jeho ministři dělají to samé.

Falešní tkalci předstírají, že císaře oblékají do nových neviditelných šatů. Císař jde v průvodu poddaných, když najednou dítě, které je příliš mladé, aby pochopilo výhody přetvářky a pokrytectví, vykřikne, že císař je nahý. Co je to reklama, která nás klame od narození do smrti, reklama to jsou obrazně neviditelné císařovi šaty, do kterých se obléká zboží a služby, vše je zde postaveno na svaté lži, která z dálky vypadá jako objektivní pravda! Bůh a Ježíš Kristus to jsou obrazně jenom císařovi šaty, které jsou neviditelné a jenom dítě dokáže říci pravdu, protože není pokrytecké! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *