Přeskočit na obsah

Egoistický perfekcionismus

Není zde nikde na světě socialismus nebo kapitalismus, jak nám tvrdí sebejistě propaganda a cenzura, je zde všude mnoho tisíciletí egoistický perfekcionismus, jakmile vznikne lidská organizace tak to netrvá dlouho a vznikne v organizaci egoistický perfekcionismus, armády jsou založené na egoistickém perfekcionismu, ve kterém není místo pro lenochy a hlupáky.

Druhá světová válka nám v nahotě ukázala, jak funguje ve velkém egoistický perfekcionismus, házeli se na města z letadel bomby a v plynových komorách se likvidovali po milionech civilisti bez soudu. Učebnicí egoistického perfekcionismu je kniha Vladař a tato stará klasická kniha byla často cenzurou zakázána, protože v nahotě odhalovala, jak funguje egoistický perfekcionismus. 

Diplomové práce jsou ukázkou extrémního egoistického perfekcionismu, student musí dlouhou dobu pracně vytvářet něco nemá žádnou hodnotu která by šla dobře prodat, to vede často ke snaze podvádět mnoha způsoby. Podívejme se do hloubky našeho myšlení a hledejme zde příčiny egoistického perfekcionismu, vše zde jsou přeci jenom příčiny a jejich následky.

Příčinou je zde strach z problémů, nechceme mít v životě problémy, a tak se z nás stávají egoističtí perfekcionisti, podívej se na sebe do zrcadla a v zrcadle spatříš egoistického perfekcionistu, proto máš psychické problémy, když jsi poznal to, že ve světě egoistických perfekcionistů nemáš šanci na to být dlouhodobě úspěšným. 

 

Štítky: