Egoistický parazitismus

Pokud bych měl objektivně pojmenovat programový proces, ve kterém lidi existují tak bych tento programový proces nazval egoistický parazitismus, dobrota je zde žebrota, vše je zde pokrytecké divadlo které se snaží z lidí udělat hloupé ovce, se kterými snadno manipulují pastýři a jejich služebníci. 
 
Podívejme se na šachy a tenis, zde proti sobě stojí lidé a poměřují svoje síly, evoluce je o tom, že to co vyhraje, to zde získá výhody a jistoty a to co prohraje, to zle zde skončí. Nejsem proti tomu, aby zde byla soutěž a konkurence, jsem proti tomu, aby zde 1% lidí na světě žilo v nadbytku a 99% lidí zde žilo v nedostatku, já jsem lepší, než jsi ty, a tak si zasloužím to, že se budu mít zde lépe, tak to zde funguje. Mnoho století zde bylo všude otroctví, pokud otrok onemocněl, tak jej dozorce zabil, protože zde byl nadbytek otroků. 
 
Pokud někdo žije jako ubožák, tak je to psychická vražda, modernizace a optimalizace povede k nezaměstnanosti a tím i bídě, mnozí co mají dneska vysoké platy, dostanou výpovědi a exekutoři jim seberou vše co vlastní. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti budou vyrábět roboty a programy budou vytvářet programy, práce za mzdu zde už pro nikoho na světě nebude. Roboti znárodní lidem jejich vlastnictví ve jménu nové GVKB civilizace, ve které nejsou už k ničemu potřeba lidi.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu