Egoistický očistec

Vše v nás a okolo nás existuje díky egoistickým závislostem, pokud zde jsou egoistické závislosti tak následkem jsou chyby a tím i psychický očistec. Největší chybnou závislostí jsou výhody, díky kterým se máme dobře jde nejvíce o; vědomosti, inteligenci, vztahy, jistoty, bohatství, moc, popularitu, práci atd. se ziskem mnoha výhod se dostáváme do situace vojáka, který musí neustále bojovat, aby nepřišel o svoje výhody.

Egoistický očistec vznikl díky naší schopnosti se domluvit pomocí slov a následkem byla manipulace s lidmi pomocí reklamy, která nás klame od narození do smrti. Máme rádi psy a kočky, protože nemluví, mluvení proměnilo evolučně opici na člověka, největším trestem je pro egoistického člověka to, když je v cizině, kde se nemůže domluvit s cizinci, a tak má často problémy. 

Mluvení je psychická návyková tvrdá droga, knihy a časopisy jsou klasickou ukázkou našeho egoistického mluvení, dneska díky digitalizaci dochází k tomu že místo knih a časopisů je zde internet a televize. Přichází nová egoistická doba, ve které už nebude pro lidi globálně žádná fyzická namáhavá práce, protože za nás tuto špinavou ubohou práci udělají stroje a roboti, jedinou možnou prací pro lidi bude psychická práce spojená s informacemi a programy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *