Egoistické priority stvořili pokrytecký očistec

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, alibismus, protekcionismus, populismus, kariérismus atd. je zde mnoho tisíciletí všude jenom egoismus. Egoistické priority stvořili pokrytecký očistec, egoismus vystihuje přesně svaté dogma, moje hra a moje pravidla, následkem je logicky násilí, a tak je člověk člověku peklem.

Správné pojmenování člověka je čert, jenže pojmenování čert není populární, a tak jsme je změnili na pojmenování člověk, čerti se v konzumním pekle rozdělují podle toho, jak jsou vysoko postavení, jaký to má smysl chodit v pekle k demokratickým volbám, když na kandidátkách jsou jenom staří egoističtí čerti, co myslí jenom na samé čertoviny, z čerta anděla neuděláš a v pekle nejsou andělé.

Bůh to byla testovací verze, co se evolučně nepovedla a finální verzí se stal tak Satan, který vládne konzumnímu očistci, dobrota je v pekle jenom žebrota, pokud se chce mít zde starý čert dobře, tak musí být zlý k cizím čertům, proto jsou v pekle vysoké daně a války. Z díla poznáš tvůrce, o tom to v pekle je, že dílem egoistické elity konzumní peklo je. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *