Egoistická kultura

Realita, ve které všichni žijeme to je evoluční experiment, vše se zde recykluje, a tak je zde vše dočasně, napětí mezi protiklady je zdrojem energie, a tak po příčině zde následek je. Každá chyba v nás i okolo nás má svoji příčinu, pokud je zde konzumní očistec, tak příčinou je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, jak si to uděláš takové to i máš. Život je boj nebo hra podle pravidel co určuje většinou organizace anebo situace, často jsou tato pravidla plná chyb a většinou teprve krize vede k tomu, že se chyby ve svatých pravidlech začnou profesionálně opravovat.

Většinou se lidi snaží změnit jenom povrch podle módy a situace, takovéto změny jsou evolučně k ničemu, je třeba se nebát změnit i to co je hluboko pod povrchem reality, pod povrchem reality jsou jenom informace, díky kterým je zde; čas, prostor, život, inteligence, vědomosti, rozum, moudrost, profesionalita, náboženství, politika, reklama, organizace, rodina, láska, pravda atd. vše se točí kolem informací, pokud bychom teoreticky z vesmíru a života všechny informace násilně eliminovali, tak by vesmír a život zaniknul.

Všechny informace vznikají z dat, která se upraví podle optimálního programu, je to něco jako naše smysly (oči, sluch, čich, hmat), které zaznamenávají mnoho různorodých dat a tyto data potom náš inteligentní mozek převádí na informace, z informací vznikají; programy, databáze, inteligence, rozum, moudrost atd. Pokud lidské dítě vychovají divoká zvířata v divočině tak následkem je primitivní člověk, který myslí a žije jako divoké zvíře, jakékoli snahy o to, aby se primitivní člověk přizpůsobil a nebyl tak příživníkem jsou marné.

Nejde si nevšimnout toho, že je každý člověk na světě genetickým a psychickým originálem, pokud jsou mezi lidmi veliké rozdíly tak následkem jsou i veliké problémy na které není řešení, následkem jsou; ekonomické krize, války, revoluce, konflikty, pandemie, katastrofy atd. dalším problémem je snaha uniknut od reality do světa iluzí pomocí; drogy, léků na deprese, víry v zázraky, reklamy atd. pokud neřešíme problémy tak si podřezáváme větev na které sedíme. Zánik všech společností a organizací byl vždy způsoben tím, že se optimálně do hloubky neřešili problémy, a tak problémy narůstali až se společnost nebo organizace zhroutila.

Pokrytecký populismus ve spojení s protekcí a korupcí je ekonomickou rakovinou na kterou nemáme optimální lék, žijeme všichni v globálním blázinci, kde nikdo už není psychicky zdravý. Není zde demokratický kapitalismus, je zde všude trvale jenom pokrytecký egoismus, evolučně se podle módy mění povrch našeho konzumního idealismu, ale po mnoho tisíciletí je po povrchem pořád jenom pokrytecký egoismus! Statisticky je doloženo to že 1 % lidí vlastní většinu světového bohatství, milion milionářů ovládá naši civilizaci, nadbytek je založen na nedostatku, většina lidí na světě bez ubohé mzdy nedokáže přežít ani jeden měsíc, protože mají dluhy a nemají dostatečné úspory.

Konzumní systém je postaven na tom, že ti, co jsou nahoře egoisticky parazitují na těch, co jsou dole, otroctví nezaniklo, jak se učí ve škole, otroctví se jenom optimálně přizpůsobilo nové konzumní době. Dalším současným problémem je přelidnění a tím i nezaměstnanost, za pouhých šedesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil a lze očekávat to že v budoucnosti za šedesát let nás zde bude dvakráte tolik i když je zde pandemie která lidi ve velkém globálně dneska eliminuje.

Modernizace a optimalizace má za následek ubývání pracovních míst, nebude to už trvat dlouho a robot prezident České republiky bude na hradě vyznamenávat roboty, lidi se odsunou globálně z civilizace do rezervací a zde se oddělí násilně muži od žen, aby se už lidi přestali konečně rozmnožovat jako invazní egoistický druh, který napadl jako rakovina ekosystém. Používáme potraty a antikoncepci, protože život zde už nemá pro lidi koncepci, nejlepší je se nenarodit do tohoto globálního blázince.         

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *