Egoista s maskou altruisty

Diktatura je továrna na smrt! Kde se to v lidech bere, že chtějí být diktátory, co dělají z lidí ubožáky, příčinou této nemoci je chybné vyrobení a nastavení genetického subjektu, zlý člověk je z pohledu morálky obyčejný evoluční zmetek, a podle toho by se mělo s ním i jednat. Války v nahotě odhalují to, že diktatury jsou továrny na smrt, proč se musíme zabíjet, stejně se nic nezmění k lepšímu, pokud hlásáme, že vražda je zločin tak nemůžeme požadovat od vojáků, aby zabíjeli nepřátele, protože tím z vojáků děláme zločince, jenže co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 
 
Podívejme se statisticky objektivně na konzumní civilizaci a zjistíme, že za vším je parazitování, ten druhý je parazit, který lže a krade, a proto je nám ten druhý pekelným očistcem, kdo je to ten druhý? Zde se dostáváme k egoismu, který rozděluje lidi na ty druhé a na nás, já jsem dobrý a ten druhý je zlý, naše ego to je naše zlé podvědomí, které po nás chce, abychom se stali egoisty, co lžou a kradou. 
 
Egoismus je jako rakovina, musíme tento nádor odstranit pomocí operace, jde o to léčit egoisty tak, že je vyléčíme, moderní věda a technika, nám umožní dát všem egoistům do hlavy digitální kontrolní systém, který bude mít lidské ego pod optimální kontrolou, takto se z egoistů stanou svatí altruisti, tím láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné časy. Už zde nebudou; sprostá slova, prostituce, války, lháři, zloději, zrádci, alkoholici, kuřáci, teroristi, extrémisti, rasisti, vandalové, diktátoři, kariéristi, atd. 
 
Ten kdo bude silný a inteligentní, rád zadarmo pomůže těm, co jsou hloupí a slabí, ano, bude líp, jakmile bude zlé ego pod digitální kontrolou. Vše se dneska digitalizuje a člověk nemůže stát zbaběle opodál, i on musí být upraven tak, aby mohl optimálně sloužit konzumní kultuře, ve které nám už nebude ten druhých peklem. Pokud chceme ideální budoucnost, musíme pro to i něco udělat, co bylo to bylo, budoucnost bude o tom, že z egoistů uděláme svaté altruisty, nebudeme tak už potřebovat politiku a náboženství, budeme potřebovat už jenom čistotu a štěstí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu