Duševně nemocný člověk

Duševně nemocný člověk to je základní problém současnosti, současný svět se stal pro člověka blázincem a následkem jsou duševní nemoci se kterými si neumí poradit jedinec ani společnost nebo specialisté. Krmit duševně nemocné lidi nejrůznějšími prášky je jenom vyhánění čerta ďáblem a je třeba tento problém řešit zásadně jinak.

Základem pro duševní zdraví je duševní růst člověka, který je možný jenom díky tomu že má duše člověka pro duševní růst optimální podmínky, které jí vytvoří společnost a rodina. Tak jako tělo roste díky správné potravě a správné aktivitě, tak i duše potřebuje správnou duševní potravu a správnou duševní aktivitu.

Tvrdit to že si má každý sám pro sebe zajistit správnou duševní potravu a správnou duševní aktivitu je chybou, protože v tomto konzumním byrokratickém blázinci, je to nad možnosti člověka, protože je zde vše postavené na chybné duševní potravě a chybné duševní aktivitě, jelikož společnost násilně ovládají duševně nemocní lidé.

Správná duševní potrava a správná duševní aktivita musí odpovídat situaci a času ve kterém se jedinec nachází, vše se neustále mění, a to co bylo včera správné, může být dneska už chybné. Prostředí utváří člověka a člověk utváří zase svoje prostředí, pokud to takto nefunguje tak člověk existuje v blázinci.

Je zde neustále snaha zabránit člověku, aby byl sám sebou a žil v prostředí které si sám pro sebe vytvořil, z lidí se stávají jenom ubozí králíci, co žijí v králíkárnách a nemohou s tím nic učinit, pokud se někdo pokusí tento systém změnit, je za to tvrdě potrestán duševně nemocnou elitou, které vyhovuje to, že jsou lidé duševně nemocní. Vše je postavené na tom, co je v módě, nejde jenom o oblečení, v módě jsou i bláznivé zákony a normy, podle kterých musíme žít v tomto blázinci.

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.