Drogy eliminují víru v zázraky

Veliká konzumace levných snadno dostupných drog spolehlivě eliminovala víru v zázraky, jenom zaostalí idioti ještě čtou svaté písmo, a poslouchají pokrytecké kazatele morálky, co bylo, to bylo, dneska je zde nabídka drog, a drogy nám dávají levně a rychle iluze zázraků. Abychom mohli spokojeně zde žít, tak musíme i drogy mít, drogou je vše co na nás nějak parazituje, nejsou zde jenom klasické drogy, jako víno ve kterém je pravda, jsou zde i moderní drogy jako sociální stránky na internetu. Drogy nejsou zlo ani dobro, problém není v tom, že jsou zde drogy, problém je to, že nemáme kontrolu nad konzumací drog, víno je lék, pokud se bere pravidelně v optimální dávce, kterou nám doporučí náš lékař. 
Drogou může být pro pyšného lakomce i funkce prezidenta nebo ředitele, i zde platí, že by dávkování vysoké funkce, měl psychicky nemocnému, doporučit lékař z psychiatrické nemocnice Bohnice. Všechny vysoké funkce ve společnosti kde je k dispozici sekretářka a služební řidič by měli být jenom na doporučení psychiatra z psychiatrické nemocnice. Kandidát na prezidenta by přišel za psychiatrem do Bohnic, a on by mu doporučil být jeden den v týdnu prezidentem republiky, takto by se v této vysoké funkci mohlo vystřídat sedm těžce psychicky nemocných lidí.

 

Prezidenti a jejich pracovní zařazení v týdnu
Pondělí
Michal Horáček 
Úterý
Miroslav Sládek
Středa
Jiří Drahoš
Čtvrtek
Zdeněk Škromach
Pátek
Jiří Dienstbier
Sobota
Jiří Paroubek
Neděle
Jan Švejnar

Pochopitelně že tím by se plat prezidenta zmenšil a místo 457 000 Kč co bral měsíčně hrubého Miloš Zeman by každý měl 65 285 Kč hrubého.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu