Drogou je nám vše, co způsobuje deprese

Hodnota je metrem, kterým vše poměřujeme, na jedné straně chceme hodnoty získat a na druhé straně nechceme o hodnoty přijít, následkem je logicky boj a soutěž o hodnoty a uspět v tomto boji je možné jenom díky velikosti, protože vždy to, co je veliké poráží to, co je malé. Každý se zde snaží hodnotově rychle růst, aby tím snadněji zde získával hodnoty, jde o to být vždy ve správný čas na správném místě a dělat zde to co je správné, ten, kdo chybuje, ten za chyby i trestán ekonomicky je. Vše je dneska postavené na drogách, každý je na drogách závislý a drogou je nám vše co způsobuje deprese, všechno zlo je zde díky drogám, kdy mezi sebou narkomani soutěží nebo bojují, aby zde získali to, co je jim drogou.

Podívejte se na boj o prezidentskou funkci, jak veliké investice do tohoto politického boje jsou vkládány, protože jde zde o velikou politickou kořist a ten kdo se zde stane prezidentem, se zde má velmi dlouhou dobu velmi dobře, protože získá velikou moc a veliké výhody. Tam kde není o co bojovat, tam logicky ani není boj, a tak místo boje je zde spolupráce, to že o něco mezi sebou bojujeme je způsobeno drogami, kterým sloužíme a drogy z nás učinili ubohé zlé vojáky, co musí bojovat o hodnoty, abychom neměli deprese. Proč je zde tak veliký nedostatek drog, že jsme nuceni o ně po celý život bojovat?

Nedostatek drog je zde díky centralismu, kdy centrum pohlcuje veliké hodnoty a mnoho s velikými hodnotami plýtvá na hlouposti, čím více lidi produkují hodnot, tím více dokáže centrum i hodnotami plýtvat, takže nikdy nemůže logicky dojít k tomu, že zmizí zde boj o hodnoty. Centrum zde vzniklo díky používání ohně, který se pro nás stal základní hodnotou, protože je pro nás klasickou civilizační drogou, bez ohně zmizí okamžitě civilizace a stanou se z nás zase opice, co budou žít podle přírodních zákonů v souladu s přírodou. Čím vyspělejší je jedinec nebo civilizace, tím větší je zde i spotřeba; elektřiny, benzínu, plynu, dřeva, uhlí, kovů atd. V době hojnosti stát vyroste a když doba hojnosti skončí, stát by se měl rychle zmenšit, ale on se zmenšit nedokáže a následkem je globální ekonomická a politická krize, spojená s bídou a nezaměstnaností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *