Všude je snaha vás přesvědčit o tom co je pro vás nejlepší, ti druzí v tom mají jasno a mají svoje subjektivní svaté pravdy, dalším problémem je to že se vše mění, a tak to co bylo pro vás nejlepší už nemusí dneska být pro vás nejlepší.

Problémem je to že z dálky mnohé vypadá jinak než z blízka, nejhorší možnou investicí jsou dneska věci a služby které minimálně používáte, zamyslete se vždy nad tím, jak často budete používat to do čeho investujete čas a peníze?

Podívejme se na děti, pořizujeme si děti a jaký z nich máme užitek, užitek z našich dětí mají jenom bohatí lidé, pro které musí naše děti po celý život pracovat za ubohou mzdu, stali se z nás loutky, a tak máme blbou náladu, a to řešíme vírou v pitomosti nebo cigaretou a pivem. Jakou logiku mají neustálé války stejně se násilím nic trvale nevyřeší?

Nebude to trvat už evolučně dlouho a práce za mzdu pro lidi nikde nebude, protože na práci budou jenom stroje a programy, je naivní představa že nás budou živit roboti, roboti nás odsunou do rezervací a zde oddělí muže od žen abychom se už nerozmnožovali jako invazní druh. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..