Dokonalý zaměstnanec

Přiznejme si to, že dokonalý zaměstnanec je něco jako bůh, kterého nikdo neviděl a věříme přesto že existuje. Musíme dělat s tím co je k dispozici, lidi nejsou dokonalí a nikdy nebudou dokonalí, genetická a psychická dokonalost je utopie! Dokonalý je zákon příčiny a následku, ale tento zákon není subjekt, je to pravidlo, na které se lze spolehnout.

Proč toužíme po dokonalosti ve světě kde je vše nedokonalé? Toužíme po opaku a pokud je zde vše nedokonalé tak toužíme po dokonalosti a tím se dostáváme do problémů, známkování studentů je ukázkou našeho toužení po dokonalosti, lidi nejsou zboží, které je možné rozdělit podle výkonu a kvality.

Podívejme se na Windows z hlediska dokonalosti, proč není Windows dokonalý, vždyť jsou to jenom nuly a jedničky které vytvářejí programy. Spojil jsem se s programátory Windows a ptal se jich proč není Windows dokonalý operační systém, jejich odpovědi nebyli slušné, a tak je zde nebudu rozebírat! 

Windows není dokonalý, protože programátoři Windows nejsou dokonalí, z díla spatříme tvůrce, z toho je nám jasné že dokud zde nebudou dokonalí zaměstnanci, tak do té doby zde nebude dokonalá civilizace. Nahradíme proto lidi za autonomní inteligentní roboty, nejsou na světě lidi tak zde nejsou s lidmi problémy. Člověk to byla testovací verze a robot je finální evoluční verze.    

Příspěvek byl publikován v rubrice Windows 11 se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..