Dokonalý lék

Dokonalým lékem je nahradit lidi za roboty a umělou inteligenci, nejsou lidi tak nejsou nemoci, lidi nebyli evolučně stvoření po život v konzumním očistci, a tak nahradíme lidi za roboty, nemá cenu se snažit opravovat to co je zastaralé a nemá to už žádnou hodnotu, vše je zde jenom dočasným experimentem. Nevěřte na pohádky, jak nám budou roboti pořád otrocky sloužit a my se tak budeme mít dobře. Tak jako zde skončí staré automobily, protože je nahradí nové automobily, tak zde i skončí člověk a nahradí jej robot.

Je to celé jenom a jenom o ekonomice! Člověk z pohledu zaměstnavatele není ekonomický a lepší je zaměstnat roboty a umělou inteligenci, podívejte se do továren nebo na zemědělství, zde zmizelo za posledních sto let mnoho pracovních míst díky automatizaci a optimalizaci, budeme muset začít zkracovat lidem pracovní dobu, aby zde byla práce i pro ty, co práci dosud nemají. 

Je to jako s tím, jestli je země placatá nebo kulatá, trvalo mnoho století, než lidi konečně pochopili to, že je země kulatá i když vypadá jako placatá, většina geniálních lidí nebyla za svého života pochopená a uznání se jim dostalo teprve dlouho po jejich smrti, lidem stačí řemeslo a nepotřebují umění, protože jsou uzavření ve svojí konzervě a bojí se toho, že někdo násilně tu konzervu plnou pitomostí otevře.