Dokonalý konzumní kult je naivní utopie

Každá konzumní společnost má svoje svaté kulty, každý kult je zde dočasným experimentem, trvale zde jsou jenom vesmírné a přírodní zákonitosti které se nezmění ani za milion let.

Každý hříšník je originál, a tak má i originální hříšný kult který je mu svatý, následkem je konflikt, protože považujeme cizí hříšníky za nekulturní opice.

Nejednotnost zde není jenom u kultů je zde i u mnohého jiného, často zde jsou snahy o násilné sjednocení, aby zde vše lépe fungovalo ale ukazuje se, že je to jenom marnost.

Měníme totiž jenom povrch, ale pod povrchem je pořád oblečená hříšná opice, tak jako jsme nahradili koně za automobily tak budeme muset oblečené hříšné opice nahradit za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou hříšníci tak nejsou hříchy.

Bude to veliký krok pro evoluční proces, robot prezident bude vyznamenávat roboty a hříšníci se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už hříšníci nemohli rozmnožovat jako invazní egoistický druh, který se řídí heslem z cizího krev neteče.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *