Dokonalá vládnoucí elita je naivní utopie

Mnoho tisíciletí je zde všude rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, moc je pro ty, co jsou nahoře tvrdou návykovou drogou! Dokonalá vládnoucí elita je naivní utopie, nikdo z lidí není dokonalý, protože dokonalé je jenom to, co je mrtvé, protože to dokonalo. Nevěřte tomu, co jste si neověřili, protože lidi dělají chyby a často se ze svých chyb neumí ani poučit a pořád je opakují!

Podívejme se třeba na války, ve válce se zabíjíme a ničíme mnoho hodnot, vyrábíme drahé zbraně a platíme si veliké armády. Podívejme se na naší lidskou minulost kriticky a objektivně a dojde nám to, že jsme stvořili peklo plné čertů, co myslí na čertoviny, vše evolučně začalo tím, že jsme si začali být cizí, a tak jsme byli k sobě zlí.

Jaký to má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom čerti, co nám ze života po volbách udělají peklo, v pekle nejsou andělé, které bychom mohli zvolit za svoje zástupce, aby rozhodovali správně o nás bez nás. Nebude to už v konzumním pekle trvat evolučně dlouho a začneme zde globálně čerty co nám chybně vládnou nahrazovat za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *