Podívej se do zrcadla a spatříš boha, podívej se na cizího člověka a spatříš ubožáka, tak to zde funguje od té doby, co jsme se oblékli a tím se z nás stali pokrytečtí egoisti! Logicky následkem je hra, ve které si každý hraje na boha a tím dělá z cizích lidí ubožáky.

Neustále je zde snaha pomocí propagandy a cenzury udělat z lidí ubožáky, jsme si rovní jenom ve smrti, není zde žádný rozdíl mezi socialismem a kapitalismem nebo mezi věřícími a nevěřícími, všichni jsme jenom dočasným evolučním experimentem.

Zkoušel jsem použít myšlenky napsané v knihách a okamžitě jsem tyto myšlenky upravoval podle svých zkušeností a vznikli tak nové originální myšlenky, tak funguje evoluční proces, který neustále optimalizuje staré informace, a tak nahrazuje staré za nové.

Jaký má smysl chodit k volbě prezidenta nebo k volbě politické strany, když na kandidátkách jsou jenom staří ubožáci a jenom já jsem bůh. Kolik je na světě lidí, tolik je na světě ubožáků, a proto dojde evolučně k tomu, že zde místo ubožáků budou autonomní roboti a umělá inteligence, nejsou na světě ubožáci, tak zde nejsou s ubožáky problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..