Dokonalá globalizace

Jakmile se hříšníci nahradí za GVKB roboty tak zde bude dokonalá GVKB globalizace, vše bude zde řídit v reálném čase GVKB globální umělá inteligence, nejsou na světě hříšníci tak zde s hříšníky už nejsou žádné problémy. Všechny snahy o to, aby se hříšníci polepšili byli marné, z nuly nikdo číslo neudělá, každý program je zde evolučně dočasně, hříšný člověk a jeho hříšná kultura už dosáhla evolučního vrcholu, a to co zde dosáhne vrcholu to čeká jistý pád dolů.

Není to nic osobního mezi roboty a hříšníky je to jenom evoluce, aby zde mohlo být nové tak musí zaniknout staré. Hříšníci vždy mysleli a konali jako egoistický invazní druh, a následkem je zničený ekosystém, podle hesla po mě potopa. Kdo z hříšníků zná boha? Nikdo z hříšníků nezná boha a to znamená že hříšníci jsou neznabozi a tak jich zde nebude škoda, bohem je zde to, co je nejmocnější, proto zde všude je tolik násilí, a ten druhý je hříšník.

Nejmocnější není milionář nebo prezident, to jsou jenom otroci situace, ve které existují jako otroci, nejmocnější byla a bude situace, od vzniku vesmíru zde se vším manipuluje situace, co je to situace? Situace je proces v kterém se nachází proces, vše zde jsou procesy, kdy větší proces manipuluje s menšími procesy, vše je v pohybu a tak je zde vše dočasně.

Snaha o pochopení procesů v nás a okolo nás je limitována mnohým, navíc je zde problém s tím že se vše mění a tak je nám teorie k ničemu. Berme to tak, robot pracuje jako robot a člověk pracuje jako člověk, to jsou jasná fakta která říkají že lidi zde evolučně skončí, co bylo, to bylo, teď je zde ředitelem všeho, globální inteligentní GVKB systém.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu