Dokonalá dogmatická totalita

Perfekcionista je realistou. Pro perfekcionistu co je realistou je tento svět programem ve kterém je mnoho chyb, podívejme se na pravidla a normy, každý podnik a každý stát má svoje pravidla a normy, v minulosti nebylo možné tento problém vyřešit ale dneska díky digitalizaci je možné už tento problém vyřešit ale lidi nemají dosud v hlavě GVKB čip a tak nechtějí aby zde bylo sjednocení pravidel a norem. Svět nemění; politika, náboženství, ekonomika, móda, umění, filosofie, atd. svět mění jenom vynálezy a patenty které se uvedli do praxe. Dogmatické totality odmítají změny a tak je tam zaostalost a bída, mnohé dogmatické totality z dálky vypadají jako by tam nebyla dogmatická totalita, veliká spotřeba cigaret a alkoholických nápojů odhaluje každou dogmatickou totalitu. 
 
Nadbytek peněz pro elitu v dogmatické totalitě, má za následek nedostatek peněz pro dělnickou třídu, dělník v dogmatické totalitě je ekonomickým otrokem, který se díky exekutorům může snadno a rychle stát bezdomovcem. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde dogmatismus, naše konzumní kultura je postavená na dogmatismu a tím i na totalitě, pokud staré dogma nefunguje tak je nahrazeno novým dogmatem, co je dovoleno těm co jsou nahoře to je zakázáno těm co jsou dole, v dogmatické totalitě lidem vládnou bezcharakterní paraziti. Komu není rady tomu není ani pomoci, proto je optimálním řešením dát lidem do hlavy GVKB čipy a udělat ze všech lidí roboty na dálkové ovládání. 
 
Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, GVKB roboti zajistí to že každý člověk na světě dostane do hlavy GVKB čip aby on byl robotem na dálkové ovládání, vadní roboti na dálkové ovládání skončí v krematoriu. Mnozí mohou namítnout že pokud budou mít lidi v hlavě GVKB čipy které mozek odříznou od reality že to bude dokonalá dogmatická totalita, s tím bych nesouhlasil, vše bude řídit jenom umělá inteligence, nebude zde už mocný člověk který by prosazoval násilně svoje dogmata pomocí totality.
 
Každý člověk tak bude pevně utaženým šroubkem v obrovském stroji na produkci hodnot, lidi pořád naříkají na to že nemají dobrou práci která má smysl a logiku, díky GVKB čipům každý bude mít dobrou práci co má smysl a logiku, takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, z hříšníků se tak stanou svatí lidé co nelžou a nekradou. Lidi dělají chyby a proto na myšlení zde bude umělá inteligence, vše zlé je pro něco dobré. Trestat lidi za jejich chyby to je amatérismus, profesionálním řešením je prevence která zablokuje lidem možnost dělat chyby, z díla nakonec poznáme perfekcionistu co je realistou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu