Umělá inteligence začala globálně provádět testy u všech lidí na to, jestli jsou lidi normální a ten kdo v testech neuspěl, ten skončil nahý v rezervaci, kde rostou banány, daleko od civilizace, protože blázen je pro civilizaci velikým systémovým problémem. Nedostatek zaměstnanců a funkcionářů se vyřešil pomocí umělé inteligence a autonomních robotů.

Proč je na světě bláznů jako sraček to jistě musí mít nějakou příčinu? Všichni jsou blázni, protože žijí v civilizaci, která je velikým blázincem, lidská civilizace je postavená na principu moje hra a moje pravidla je zcela jedno jestli je u moci; dogmatismus, totalita, ideologie, centralismus, politika, náboženství, filosofie, věda, humanismus, populismus atd.

To vše jsou jenom hry, které mají svoje pravidla. Ve skutečnosti všemu zde vládnou jenom informace a programy, svoboda je iluze, protože vše, co je živé, to zde evolučně existuje díky informacím a programům. Člověk to je testovací verze a finální verzí bude autonomní inteligentní robot na akumulátory, vše je zde dočasně, trvale zde jsou jenom evoluční změny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..