Dogmatické totality potřebují moderní propagandu a cenzuru

Vše je zde hra, a tak je každý hercem i divákem záleží na situaci, největším trestem je, pokud jsme sami najednou zde není možnost být hercem nebo divákem, proto je nám dobře ve společnosti nám blízkých lidí, ostatně i zvířatům je dobře ve smečce. Dogmatické totality potřebují moderní propagandu a cenzuru, pandemie je ukázkou toho, co dokáže propaganda a cenzura, všemocná elita miluje vyhlášení výjimečného stavu, aby mohla z lidí snadno udělat pitomce.

Naštěstí už brzo zde evolučně skončí všude trvale dogmatické totality, protože všemu bude vládnout jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními roboty, hodnota člověka poklesne natolik že budou nakonec lidi odsunutí do rezervací z civilizace, zde už nebudou mezi lidmi rozdíly a tím zde i zmizí násilí mezi lidmi. Svět nemění ti, co zde vládnou, ale svět mění jenom evoluce, pro evoluci je každý člověk jenom levným materiálem na pokusy. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.