Dogmatické totality jsou továrnou na bludy

Jsme od narození do smrti pod vlivem svatých bludů, co z nás dělají pitomce, propaganda a reklama je jako stín před kterým nemůžeme utéci. Pohádky, pověry, mytologie, rituály, symboly, fetiše, hnutí, sekty, náboženství, politika, školství atd.

To vše z nás pomocí bludů dělá pitomce, co dělají po celý život samé pitomosti a následkem je logicky stres a deprese, léky na deprese a drogy ukazují to, jak je těžce nemocná naše konzumní společnost a následkem jsou ekonomické krize které vedou k válce nebo pandemii.

Komu není rady tomu není pomoci, centralizace a monopoly vytvořili z civilizace veliký blázinec ve kterém nenajde normálního člověka který žije normálně. Největším bláznem v dějinách lidské společnosti je Ježíš Kristus, který hlásal samé pitomosti, které v praxi nefungují.

Za každý dobrý skutek je v tomto očistci spravedlivý trest! Nemůžeme zalévat plevel a krmit parazity, musíme se naučit tomu, že dobrotu si zde musí každý zasloužit profesionální prací ze které vznikají hodnoty, slepý nemůže vést slepé zástupy o tom je ekonomika a politika!

Budeme muset nahradit lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, práce za peníze zde už pro lidi nikde na světě nebude, a tak se lidi přemístí z civilizace do rezervací, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak jim vyhovíme!

Z pohledu evoluce byl člověk testovací verzí, co se nepovedla, a tak finální verzí bude robot, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy a není zde ani možná pandemie nebo válka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *