Dogmatická demokracie

Není zde; feudalismus, oligarchismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, hinduismus, atd. je zde dogmatická demokracie, dogmatismus to jsou kořeny každé demokracie, tyto kořeny jsou pod zemí a tak je nevidíme a tím si myslíme naivně to, že demokracie není dogmatická. Každá egoistická vláda zakazuje kritiku, a tím se automaticky stává dogmatickou, co je dovoleno těm, co vládnou, to je zakázáno těm, co jsou ovládáni, bylo a bude! 
 
Moc je postavená na bezmoci, láska je postavená na nenávisti, pravda je postavená na lži, bohatství je postaveno na bídě, život je postaven na smrti, atd. napětí mezi protiklady zde uvádí vše do pohybu, nemoc je následkem toho, že zde nejsou funkční přirozené protiklady. Islám je ukázkovým příkladem kam to vede, když dogmatismus není demokratický, dogmatismus bez demokracie je jako oheň bez kontroly, a tak tento oheň páchá zde veliké škody. 
 
Proč si neumíme poradit s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás ekonomicky parazitují, a nechtějí pracovat a budovat moderní kapitalismus, jako hrdinové kapitalistické práce, že prý se jim práce zde ekonomicky nevyplatí. Jde o to, aby ideologie těchto ekonomických parazitů byla dogmaticky demokratická, zneplodníme pomocí podvázání vaječníků ženy nepřizpůsobivých příživníků.
 
Ano, donutíme muže mít děti s ženami, co nejsou nepřizpůsobivými příživníky, většina mužských nepřizpůsobivých příživníků skončí ve vězení, protože nebudou platit bývalým manželkám veliké alimenty. To naučí nepřizpůsobivé příživníky, používat prezervativy a koukat se na porno, takto zkrotí dogmatická demokracie, ekonomické parazity co zde jenom lžou a kradou.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]