Dogmatici mají o kolečko navíc v hlavě

Dogmatik si myslí, že on má svatou pravdu a pokud se jej pokusí někdo kritizovat tak narazí na to, že on má o kolečko navíc v hlavě a proto on má svatou pravdu, která se nesmí kritizovat. Jak se dogmatikům dostalo do hlavy to jedno kolečko navíc? Je to výrobní chyba, když je špatná kontrola výroby tak může dojít k tomu, že je v hlavě o jedno kolečko navíc. Tento svět je tom že se vše točí a tak logicky jsou všude kolečka, která se točí, otázkou je kolem čeho se zde vše, točí? 
 
Vše se točí okolo stabilních pravidel, díky stabilním pravidlům vzniklo napětí mezi protiklady a toto napětí uvádí vše do pohybu a tak se všechna kolečka točí. Gilotina usekne dogmatikům hlavu a tím je vyřešen problém s tím, že je v hlavě o kolečko navíc, je potřeba zavést lepší kontrolu výroby a už v hlavách nebylo kolečko navíc, jak si to uděláme takové to i budeme mít.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu