Vše je zde evoluční hra, ve které je vše, co je živé testovacím evolučním materiálem, když něco pastýři nezvládnou po dobrém tak to řeší po zlém, jakýkoli odpor proti dobytku, co si zde hraje na pastýře je naivní a marný, není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, komunismus, socialismus, humanismus, populismus, demokracie atd. všude je pokrytecký egoismus, a všechny naše snahy o změnu k lepšímu jsou naivní a marné!

Problémem je inflace, hodnotu zde má jenom to, čeho je nedostatek a lidi to potřebují, pokud je lidí na světě nadbytek tak logicky hodnota lidí je malá, a proto se mají všude lidi zle už mnoho tisíciletí, navíc přichází doba nasazování automatizace a optimalizace to vede logicky k nezaměstnanosti a tím i bídě.

Následkem je logicky nemoc, kterou nejde vyléčit a lze jí jenom léčit pomocí léků, drogy, víry v zázraky atd. vše evolučně směřuje ke kontrole porodnosti, zavede se globálně kontrola porodnosti, aby zde skončilo přelidnění a degenerace, vše je o tom, jak si to uděláme takové to máme, dobrý hospodář nechybuje, a tak na tom dobře je. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..