Dobrý obchod je výhodný pro obě strany

Vše je zde o tom že myslíme, protože nemáme informace, díky našemu myšlení jsme dokázali stvořit konzumní civilizaci na které jsme existenčně závislí, jelikož je zde naše konzumní civilizace evolučně krátkou dobu tak je zde mnoho chyb, které budeme muset opravit. Subjektivně si myslím že největší chybou naší konzumní civilizace je dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, láska je náš největší poklad a my dáváme lásku tomu co si naši lásku nezaslouží.

Vše je obchod a dobrý obchod je výhodný pro obě strany, pokud je obchod výhodný jenom pro jednu stranu, tak jde většinou o parazitování. Jak si to uděláme takové to i máme, pokud se chováme jako paraziti, musíme počítat s tím, že budeme za to potrestáni, vše je zde o limitech, které je chybou překročit, podívejme se třeba na šizení spánku a šizení na jídle, tělo a duše je složitý stroj, který se rozbije, pokud se o tělo a duši špatně staráme. 

Proč je zde tak častá srážka s blbci? Myslíme a konáme podle situace, pokud jsme dlouho v blbé situaci, tak se z nás stávají blbci, co jsou nebezpeční svému okolí, podívejme se třeba na příživníky, co se nechtějí přizpůsobit naší konzumní společnosti, pokud chceme tento problém optimálně trvale eliminovat tak budeme muset změnit optimálně situaci ve které existují nepřizpůsobiví příživníci, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno. Zavírat lidi za chyby do blázince nebo vězení je systémovou chybou, optimální je vadné lidi přemístit do rezervací, kde budou žít jednoduchým životem v souladu s přírodou.    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *