Dobrota zde musí být jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží

Měl jsem sen o budoucnosti, ve které je kvalita zakázaná, na světě jsou tak jenom nekvalitní lidi, vyrábějí se nekvalitní výrobky, služby jsou nekvalitní, zákony jsou nekvalitní, školství je nekvalitní, doprava je nekvalitní, atd. Jakmile někdo vytvoří něco co je kvalitní, tak je za to zabit, protože porušil základní globální zákon, který říká, že kvalita je chybou. Logicky v centru společnosti jsou blázni, co jsou invalidní, a musí se vozit na invalidním vozíku, čím více je člověk kvalitní, tím více je odsunut na okraj nekvalitní civilizace, kde smí dělat jenom podřadné práce.

Logicky nic v takové civilizaci spolehlivě nefunguje, lidi se dožívají krátkého věku, je zde veliká konzumace alkoholu a cigaret. Mnozí řeknou, že něco takového je absurdní, mě to ale zase tak absurdní nepřipadá, lidi nedomýšlejí svoje rozhodnutí, podle mě je pořád co zlepšovat, nenechme se oklamat tím, jak mnohé vypadá z dálky, co je třeba za tím že musíme platit veliké daně a veliké poplatky? Je zde neustále snaha o sobecké parazitování těch co zde mají výhody a jistoty, na jedné straně někdo musí žít jako bezdomovec, a na druhé straně někdo má k dispozici velikou rezidenci a soukromé letadlo.

Ono vždy jde o to, aby zde byla podlaha a strop, je to jako s jízdou po dálnici, nesmíte jet moc pomalu, ani moc rychle, to samé je i u platů, nesmí zde být vysoké a malé platy, jakmile se začnou ekonomické a sociální nůžky rychle rozevírat, tak následkem je zhroucení politiky a ekonomiky.

Zaměstnavatelé často chtějí, aby zaměstnanci pracovali stejně jako na západě, ale spokojili se s platy, co jsou na východě. Jakmile někdo chce za práci nebo zboží peníze, tak narazí na problémy, každý je sobecký a tak chce na druhých parazitovat, následkem je násilí těch co mají moc, proti těm co jsou bezmocní, jsme schopní zabíjet v plynových komorách miliony lidí jenom proto, že mají jinou svatou víru, kdo nejde s námi, jde proti nám.

Ano, bude líp, slibují politici, zapomínají dodat, že líp bude jenom zvoleným politikům, a že se minimální mzda nezvedne na stejnou úroveň, jaká je běžná na západě. Cesta ven je v tom že skončí období, ve kterém nebyla kvalita, zavedou se kontroly kvality u všeho, ráno přijdete do zaměstnání, automat vás zkontroluje a pokud zjistí, že nejste kvalitní, tak vám zablokuje vstup, nebude zde imunita a výjimky pro nikoho, pokud prezident nebo ředitel, nebude každý den kvalitní, tak dostane výpověď, protože jej kontrolní automat nepustil do zaměstnání, stejné to bude i se zbožím a službami.

Nekvalitní lidi se přemístí do EU rezervace, a zde budou žít nekvalitně za plotem, jak si to uděláme, takové to budeme i mít, je třeba pomocí plotů v EU oddělit kvalitní lidi, od nekvalitních lidí co nepracují a jenom se rychle rozmnožují. Dobrota zde musí být jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží, není možné být dobrým k tomu, co je nekvalitní a umí to jenom na nás parazitovat.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu