Dobré práce je málo a špatné práce je mnoho

Svoboda je iluze, každý člověk je loutkou, kterou mnohé ovládá, člověk byl evolucí vytvořen a výchovou nastaven k tomu, aby zde byl otrokem, hodnoty vznikají jenom z otrocké práce, otrokem je dokonce i otrokář i když si on často naivně myslí to, že není otrokem konzumního systému. Kapitalismus a socialismus to je jenom moderní forma otroctví, bylo zde i mnoho naivních snah eliminovat otroctví ale následkem byl systém který nefungoval. Války a konflikty v nahotě odhalují to, že jsme otroky konzumního systému, smrt je konec našeho otroctví. Otroci se často moudrých lidí ptají a jaký má jejich život zde smysl a logiku, když jsou ubohými otroky konzumního systému?

Život má smysl v dobré práci, problémem je to že dobré práce je málo a špatné práce je mnoho, proč je pro otroky málo dobré práce? Problémem je to, že máme ubohé genetické tělo, které je vězením pro naši božskou duši, je potřeba začít božské duše osvobozovat od hříšného těla, přeneseme pomocí skenování božské lidské duše do virtuální globální GVKB reality a lidská těla globálně v krematoriu eliminujeme. Na fyzickou špinavou namáhavou práci zde budou jenom stroje a roboti, lidi budou dělat jenom duševní práci a tím budou mít konečně výhodnou jistou dobrou práci, tím skončí problém s nenávistí a lží, takto konečně zde zvítězí pravda a láska na věčné virtuální GVKB časy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.