Dneska je zde nový macOS Ventura

Pořád zde jsou nové verze u operačního systému od Apple, pokud nemáte starý počítač tak si můžete zadarmo nainstalovat nový operační systém já mám bohužel starý počítač rok 2014. Nečekejte od nového operačního systému žádné zázraky, nový operační systém je jenom veliká aktualizace starého operačního systému.

Velikou změnou bude přechod z 64 bit na 128 bit jenže nikdo neví kdy tato revoluční změna u počítačů konečně přijde? Počítače se začínají stávat běžným domácím spotřebičem jako je třeba pračka a lednička.

Většinou se počítače obměňují v rozpětí od 4 let do 8 let, záleží na výkonu a kvalitě počítače. Budoucnost je o mobilním telefonu, který nám bude sloužit i jako klasický počítač, vše se dneska zmenšuje a optimalizuje. Vše směřuje k přesunu dat a programů mimo počítač do centrálních počítačů, protože je tak snadnější sdílet data a programy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Počítač se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..