Dlouhověkost škodí ekonomice a politice

Tak jako se obnovují auta, protože jsou zastaralá, tak se musí i obnovovat lidi ve společnosti, jestliže si nekoupíte starý počítač, se starým operačním systémem, tak proč volíte na vysoké státní funkce důchodce, co se opírají už o hůl? Je třeba v EU zavést ukončení života ve 40 letech, zaměstnavatelé potřebují mladé zaměstnance, navíc lidi budou jistě vědět, kdy jejich život skončí, a podle toho budou i myslet a jednat. 
Když Miloš Zeman (72 let) ohlásil, že chce znovu kandidovat na prezidenta, tak jsem to nemohl dlouho rozdýchat, co je moc, to je moc, někdo holt to nemá už díky slivovici a cigaretám v hlavě srovnané, jinak si to nelze logicky vysvětlit. 
Moderní věda a technika umožňuje levně a rychle otestovat každého člověka a potom musí následovat výměna nemocných zaměstnanců za zdravé zaměstnance. To logicky povede k tomu, že lidi začnou v EU pracovat už od 10 let, změní se od základů konzumní civilizace a děti si už nebudou učit teoretické hlouposti, které nebudou nikdy na nic potřebovat. 
Je třeba ořezávat zbytečné náklady všude, pokud chceme investovat tak musíme díky šetření na investice i získat čas a peníze. Podobný přístup bude zde i k lidem co se neumí přizpůsobit vysokým nárokům zaměstnavatelů, zde se to bude řešit ukončením jejich života v krematoriu. Kdo nepracuje v EU, a tím neplatí vysoké daně v EU, ať taky zde v EU nejí, a kdo nebojuje s námi v EU za pravdu a lásku, ten je náš třídní EU nepřítel, a tak jej v EU násilně eliminujeme. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu