Diskriminaci je třeba eliminovat

Tam kde je protekce tam je i diskriminace, proč je zde u mnohého protekce to jistě má i nějakou příčinu? Podívejme se na násilné eliminování lidí, co zde jsou diskriminovaní, nejde o nový problém, jde o mnoho tisíciletí starý problém, že zde určité skupiny lidí byli diskriminované a eliminované.

V současnosti přišel Windows 11 s tím že bude diskriminovat počítače co jsou staré více než tři roky, stejně tak vyhledávače diskriminují stránky, co nemají bezpečnostní zabezpečení. Školství diskriminuje studenty, co nejsou inteligentní, většinou je diskriminace namířena k tomu, co se považuje za ubohé, protože je společnost rozdělená na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. 

Bohatí diskriminují chudé, a to považujeme za správné, protože jsme na to zvyklí, vadí nám diskriminace tam kde na to nejsme zvyklí, problémem diskriminace je vždy to na co nejsme zvyklí a trvá delší dobu, než si zvykneme na to, že je něco diskriminováno. V současnosti je zde snaha diskriminovat ty co nejsou očkovaní proti pandemii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.