Diskriminace menšiny s tmavou pletí

Je třeba globálně eliminovat rozlišení lidí podle rasy a náboženství, je třeba ke každému člověku přistoupit ryze ekonomicky, změří se u člověka jeho objektivní ekonomická hodnota, a on dostane číslo, které v USA dolarech vyjadřuje jeho hodnotu, tento kalendářní rok. Čím větší bude mít někdo číslo, tím větší zde bude i jeho plat, to je logické, každý bude muset na oblečení nosit číslo svojí hodnoty, aby okolí vědělo, jak má s člověkem zde zacházet. Bavit se s někým, kdo zde bude mít malé číslo, bude tedy bráno za chybu, tím logicky budou lidi stimulování k tomu, aby jejich hodnota zde stoupla, a tím se zde měli lépe, nikdo nebude mít výjimku a nebude ani možnost podvádět.

Někdo skepticky namítne, že člověk není věc, co má nějakou hodnotu, ale že člověk je něčím, co nelze ekonomicky hodnotit. Tak tomu je v divoké přírodě, kde člověk bojuje sám o holou existenci, v konzumní společnosti je vše posuzováno podle hodnoty a tím zde má i každý člověk nějakou hodnotu. Co je to sport? Sport je snaha zjistit u člověka to jakou výkonovou hodnotu má jeho tělo, ve škole je zase známkování a skládání zkoušek, je třeba brát život takový jaký opravdu je, proč by nemohlo být někde napsáno, lidi co mají nižší hodnotu, než 999 mají vstup sem zakázaný. To by nebyla diskriminace menšiny s tmavou pletí, ale bylo by to optimální řešení problematiky jedinců, co zde mají malou ekonomickou hodnotu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu