Díky zlu je možné zde realizovat dobro

Pokud nemá lidské dítě od narození lidské výhody, tak z něj vyroste ubohá opice, logicky čím více má lidské dítě od narození výhod, tím více je i člověkem, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, nestačí dát dítěti jenom základní existenční výhody, dítě potřebuje i hodnotné informace a čistou lásku, všimněme si toho, že čím chladnější je podnebí, tím lépe se lidi starají o svoje děti, protože díky zimě jsou dlouho s dětmi doma. Realita to jsou příčiny a jejich následky, jak si to uděláme takové to i máme, problém s psychicky vadnými lidmi je následkem toho, že zde selhala výchova dětí. Péče o děti je základem, na kterém stojí naše kultura a civilizace, už bylo dost chyb a je třeba se poučit z minulosti tak abychom v budoucnosti nechybovali.

Je to celé o tom, co budeme milovat, za vším byla a bude naše láska a pravda, tam kde není láska a pravda, tam nejsou lidi, ale jsou tam oblečené opice. Je třeba zajistit to že jakmile se lidem kdekoli na světě narodí dítě tak se to dítě přemístí do globálního výchovného systému kde se budou o děti starat jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory, lidem bude do globálního výchovného systému vstup zakázán, protože lidi to jsou oblečené opice.

Roboti budou neustále lidské děti testovat po fyzické a psychické stránce a vyřadí z výchovy nekvalitní genetické jednice, protože z nuly nikdo číslo neudělá. Rodičům nekvalitních dětí přijde elektronická zpráva, vaše dítě registrované pod statistickým číslem: 414 524 414 741 012, bylo eliminováno a recyklováno, protože bylo geneticky vadné, doporučujeme vám sterilizaci nebo antikoncepci, uvědomte si to, že nejsme tak bohatí, abychom mohli investovat do toho, co je nekvalitní a zaostalé. Díky zlu je možné zde realizovat dobro, už bylo zde dost lží a nenávisti, je třeba nahradit konečně evolučně opice za lidi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.