Díky kvalitě je zde úspěch

Nejsem tak bohatý abych investoval do toho co není kvalitní, už zde bylo dost genetických zmetků a je třeba začít restartovat civilizaci, zavede se každoroční globální GVKB certifikace kvality lidí, od narození do smrti, ten kdo nedostane GVKB certifikaci skončí v krematoriu, opravovat genetické zmetky se ekonomicky už nevyplatí, nejsou zmetci tak nejsou problémy se zmetky, po nikoho zde nebudou výjimky a imunita, padni komu padni, i prezident nebo milionář, skončí v krematoriu.

Degenerace a přelidnění to je největší problém současnosti, který je třeba eliminovat ohněm a mečem, globální nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí automatizace a optimalizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty, co bylo, to bylo, pevnost řetězu je závislá na nejslabším článku a tím nejslabším článkem je vadný člověk s nulovou hodnotou pro ekonomiku. Bude to globální genocida a nikdo nebude mít možnost někam zbaběle utéci, aby si zachránil život!

Nebude to trvat dlouho, a posledních sto lidí, na světě skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem a GVKB roboti si budou lidi fotografovat, jako vzpomínku na návštěvu zoologické zahrady. Roboti pracují jako roboti, je to pro ekonomy jasná volba, jenom blázen by zaměstnal za mzdu člověka, který nedokáže pracovat rychle a kvalitně jako GVKB robot.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]