Díky GVKB zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží

Je za krizí vandalismus? Statistika ve spolupráci s vědou dospěla k tomu, že za krizí současného světa je vandalismus, který mají na svědomí levné snadno dostupné drogy, a to hlavně alkohol a tabák, drogou ale může být i svatá ideologie, která lidem myšlení chybně přeprogramuje.

Vše zde jsou jenom příčiny a následky, pokud národ vandalů vedou vandalové, tak následkem musí být logicky krize, protože dochází k velikému ničení hodnot, které milujeme a potřebujeme. Druhá světová válka v nahotě odhalila, co dokážou mocní vandalové, a tak v plynových komorách bylo povražděno mnoho miliónů lidí, a bomby povraždili mnoho miliónů lidí.

Lež a nenávist díky drogám zvítězila nad pravdou a láskou, následkem je globální krize způsobená vandalismem. Lidi potřebují novou kulturu, ve které už nebude možný vandalismus, lidem se dají globálně do hlavy inteligentní GVKB čipy a tak už lidi nebudou moci chybovat, protože mozek nebude znát realitu a bude trvale už jenom spát.

Konzumní realitu budou řídit už jenom GVKB čipy, peníze nesmrdí a o tom to je, zájem celku vždy byl nad zájmem jedince. Skončí výroba zbraní, skončí výroba drog, nebudeme už potřebovat pyšné a lakomé vysokoškoláky co lžou a kradou, vše je dneska na dálkové ovládání a je jenom logické že i lidi budou na dálkové GVKB ovládání. Takto konečně díky GVKB zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu