Díky blbcům je zde blbá nálada

Problémem blbců je že v sobě spatřují podvědomě Boha a v druhých spatřují voly, proto je u nás tak rozšířené neslušné oslovení vole, příčinou tohoto stavu je silný sexuální neuspokojený pud a konzumace drog takto je mozek neustále stimulován k tomu, aby žil v iluzi, že je Bůh a že ti druzí jsou volové.

Mnozí namítají že je v současnosti krize u náboženství, je to logické blbci se přemnožili, a tak je zde nedostatek volů co by věřili v nějaké voloviny která jim nabízí každé ubohé náboženství. Jakmile se blbci v národě přemnoží tak je v národě okamžitě logicky i blbá nálada. Nejhorší je srážka s blbcem a pokud se musíte neustále každý den srážet s blbci a nemůžete před nimi nikam uniknout logicky musíte mít blbou náladu.

Stačí se jenom podívat na internet a začít zde číst to co zde blbci napsali na svoje blbé stránky a okamžitě musíte z toho mít blbou náladu, blbci jsou dneska v našem národě všude mnohdy i na místech kde si naivně myslíte že by tam blbci být přeci neměli? Vytvořili jsme test na inteligenci, ale zapomněli jsme vytvořit test na blbost, nejspíše nikdo nestojí o to, aby nějaký test odhalil, že je on velikým blbcem, a tak zde bohužel tento důležitý test schází.

Ukázkovým blbcem je Adolf Hitler díky tomuto blbci zahynuli rodiče mého otce v Osvětimi v plynové komoře, protože byli židé, můj otec se svým bratrem utekl do Anglie, a tak jsem se mohl narodit. Současný svět se proměnili v ekonomický koncentrační tábor Osvětim, a tak je zde logicky i blbá nálada, uniknout z tohoto ekonomického koncentračního tábora je nemožné blbci jsou všude na světě!

Aby si elitní političtí blbci mohli kupovat pro sebe luxusní auta a luxusní domy, musí zde být ekonomický koncentrační tábor, ve kterém lidé umírají ekonomicky a stávají se z nich žebráci a bezdomovci. Blbec vás bude trestat za chyby, ale přitom on udělá vše pro to, abyste neměli hodnotné informace, a tak jste chybovali, trestání lidí kvůli maličkostem blbci milují, je to jejich největší potěšení, když díky nim lidi mají blbou náladu.

Čím větší zde má někdo plat tím větší je to i blbec, výjimky sice existují ale jsou velmi vzácné, podle mého odhadu vše začíná na hranici 60 000 Kč hrubé měsíční výplaty, jakmile zde někdo překročí tuto magickou ekonomickou hranici, stává se z něj 99 % automaticky veliký blbec, který způsobuje blbou náladu svému okolí. Jak se lidově ostatně říká čím větší je zde koryto tím větší svině je i u toho koryta, dokud zde budou nadprůměrné platy do té doby zde i bude mnoho blbců díky kterým zde i bude blbá nálada.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.