Přeskočit na obsah

Díky altruismu je zde očistec

Pro dobrotu na žebrotu, bylo a bude do té doby, dokud nenahradíme altruismus za egoismus. Za každý dobrý skutek je v konzumním očistci jenom potrestání, čiň čertům dobře a oni ti ze života udělají očistec. Nežijeme v ráji jako andělé, ale žijeme všichni v očistci jako čerti. Pokud by mohli politické volby v pekle proměnit peklo na ráj tak by se volby zakázali, volby nic nemohou v pekle změnit k lepšímu, protože čerti, co jdou k volbám volit mohou za svoje zástupce zvolit jenom čerty, andělé v pekle nikde nejsou, protože jsou jenom v ráji.

Války nám v nahotě odhalují to, že jsme čerti, co žijí v pekle, v ráji nejsou žádné války, protože zde jsou andělé, je třeba konečně pochopit to že z pekla nejde udělat ráj a že z čertů nejsou udělat andělé. Nejdříve selhali pohádky, potom selhalo náboženství, dneska selhala politika, v budoucnosti selže propaganda a cenzura, budoucnost pekla je o tom že se v pekle čerti nahradí za stroje a programy, nejsou v pekle nikde čerti tak zde nejsou s čerty problémy, vše je zde dočasným evolučním experimentem.

Podívejme se na Windows 11 který nečekaně přišel s tím, že před instalací kontroluje, jestli je počítač nový a odmítne se nainstalovat na starý počítač, stejně tak zaměstnavatelé v pekle pochopili to, že potřebují levné otroky, co pracují jako roboti a tak začali s nahrazováním čertů za stroje a programy, nebude to trvat v pekle dlouho a králem pekla bude autonomní inteligentní robot na akumulátory co bude vyznamenávat roboty, čerti se v pekle ohněm a mečem eliminují, protože jsou s nimi zde jenom samé problémy.

Štítky: