Diktátoři nám ukazují, že tento konzumní systém je třeba od základů změnit

Víme, že chybujeme, a tak si dáváme na nový rok předsevzetí, že v něčem nebudeme už chybovat, jenže máme slabou vůli, a tak naše předsevzetí dlouho nevydrží. Pokušení je zde všude, a je tak snadné mu podlehnout a tím začít chybovat a tím si problémy způsobovat.

Komu není rady tomu není pomoci, proč se uzavíráte zbaběle před změnami, díky kterým můžete se zde mít lépe, jak si to uděláte takové to i budete mít, chyba není v těch, co jsou nad vámi, ani není chyba v; náboženství, módě, politice, ekonomice, vědě, technice atd. chyba je v tom, že jsi nemocný, a nechceš se léčit ze svých nemocí, zdraví je prioritou pro úspěch, to platí jak pro subjekty, tak i pro objekty.

Podívejme se na systémy, co končí na „ismus“ jde o; feudalismus, kapitalismus, socialismus, centralismus, egoismus, extremismus atd. jde zde o strategie, pomocí kterých se snažíme dosáhnout v něčem úspěchu, jenže aby zde mohl být úspěch pro elitu tak zde musí být pro dělníky neúspěch!

Současnost je založena na myšlence, po mě potopa, já si musím dneska užít, a je mě jedno, že díky mému egoismu zde napáchám mnoho škod, budu dělat veliký hluk, budu pít alkoholické nápoje, kouřit cigarety, lhát, krást, vraždit, parazitovat, vydírat, mučit atd.

Diktátoři nám ukazují, že tento konzumní systém je třeba od základů změnit, protože moc je pro bezcharakterní kariéristy tvrdou drogou, nepotřebujeme zde diktátory, co z nás dělají ubožáky s nulovou hodnotou, potřebujeme zde pravdu a lásku která nám bude vládnout díky umělé inteligenci.

Opustíme ubohá zdegenerovaná genetická těla, a budeme existovat ve virtuální realitě, výhodou virtuální reality je možnost si vše otestovat virtuálně, a tak se vyhnout tomu, že po nás bude potopa. Místo lidí zde budou pracovat fyzicky roboti a lidi budou jenom pracovat psychicky na tom, aby zde vše fungovalo; rychle, levně, optimálně, geniálně atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.