Digitální volby bez volebních lístků

Ideální by bylo digitální volby realizovat pomocí internetové stránky, tak jako si na internetu běžně kupujeme zboží tak můžeme stejným způsobem i realizovat politickou volbu, ověření toho jestli nejde o podvod by bylo založeno na odeslání SMS na váš telefon v SMS by bylo heslo, kterým by jste se přihlásili na stránku s volbami. 
 
Když se chce tak vše jde, vše je o rychle a levně, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, politici zaspali dobu a nechápou to že lidi nemají čas ani náladu chodit někam daleko jenom proto aby dali hlas nějakému kariéristovi kterého v životě nikdy osobně nespatřili. Problém státu je v tom že má monopol, a tak není pod tlakem konkurence a následkem je zaostalost.
 
Ono to stejně nebude už trvat dlouho a místo politiků a byrokratů zde budou inteligentní počítače které to spočítají všem lhářům a zlodějům. Vše jde naprogramovat a optimalizovat, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi zde budou jenom na pomocné práce za minimální mzdu, dneska jsi nahoře jako politik a zítra budeš dole jako dělník v továrně, co bylo, to bylo. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu