Digitální svaté GVKB písmo

Vše se dneska digitalizuje a optimalizuje, a tak evolučně vzniklo digitální svaté písmo u kterého se zachovali jenom názvy kapitol a obsah je zde zcela nový a doplněný o videa z Prahy, vše je zde dočasně, a tak i obsah starého svatého písma byl recyklován a místo něj je zde nový obsah který vychází ze současnosti.

Je to obrazně jako když zde místo Windows 3 je zde najednou Windows 11, pochopitelně není na světě člověk ten, co by se dokázal zavděčit všem, někdo bude mít radost z nového svatého GVKB písma a jiný bude smutný že staré svaté písmo už není populární.

Doba je zlá, a tak lidi potřebují víru v zázraky, pokud chcete realizovat zázraky tak se budete muset dlouhodobě specializovat na to co je vám blízké, bez profesionální práce nemohou zde vzniknout zázraky, nevěřte tomu, co si nejde ověřit!

Je zde mnoho zlých lidí, co se snaží na cizích lidech parazitovat pomocí propagandy a reklamy podle hesla peníze nesmrdí. Stará bible je mrtvá ať žije nová digitální bible, v nové digitální bibli naleznete mnoho odpovědí na vaše otázky, největší otázkou je jaký má dočasný život smysl a je něco po smrti?

Život má smysl, pokud máme pro co žít, a po smrti zde už nic není, protože smrt to je konec hry. Vše je zde hra a každý úspěch je zde dočasně, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jakékoli parazitování nemá dlouhého trvání, z dálky čerti vypadají jako andělé, jenom z díla poznáte, kdo je čert a kdo je anděl.

Vše v nás a okolo nás to jsou programy, vše je zde stvořeno a nastaveno k nějakému účelu, nebude to už trvat dlouho a bude zde umělá inteligence a potom přijdou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, práce pro lidi za peníze zde už nebude, robot prezident bude vyznamenávat roboty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *