Digitální stát nepotřebuje státní zaměstnance

Budoucnost je jistě o tom že každý digitální stát na světě bude bez státních zaměstnanců, vše pro stát budou dělat jenom firmy a organizace na objednávku, vše bude mít pod kontrolou jenom umělá inteligence, tím skončí logicky; politika, náboženství, byrokracie, propaganda, vysoké státní funkce atd. logicky je zde otázka a kdo zaměstná vyhozené státní zaměstnance?

Většina vyhozených státních zaměstnanců je pro náročné zaměstnavatele nepoužitelná, protože jejich profesionální kvalita je ubohá, navíc s příchodem umělé inteligence a robotů nastává lidem tvrdá konkurence ve které je obtížné uspět, a to řeší většina lidí tím, že opouští trvale konzumní civilizaci a přemísťují se do míst kde lidi žijí stylem z ruky do huby.

Každý stát je závislý na přerozdělování peněz, které získal pomocí parazitování na pracujících lidech, pokud má stát veliké dluhy které už nemůže splácet, tak logicky dochází k tomu, že se stát začne zbavovat zbytečných zaměstnanců! Narůstající nezaměstnanost je pro každý stát ekonomicky likvidační, stát nedokáže pro lidi vytvořit nová pracovní místa ze kterých by měl stát zisk.

Práce za vysokou mzdu je starý problém, a tak je zde snaha o to udělat z lidí ekonomické otroky, kdy ekonomický otrok má tak malou mzdu, že nemá úspory a má jenom dluhy, to vede k tomu, že místo investicí je zde snaha si vše pronajímat. Budoucnost spatřuji v tom, že práce bude fungovat jako taxislužba, kdy zde už nebudou žádní zaměstnavatelé a každý bude soukromě podnikat a nikdo mu nezaplatí dobu kdy musí dlouho čekat na zákazníka. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *