Přeskočit na obsah

Digitální sekty

Vše prochází evolučním vývojem, a tak sekty začali využívat internet, aby tak mohli snadno lidem přeprogramovat mozek pomocí propagandy a cenzury, ti, co mají v sektě moc díky protekci určují podle situace, co je správné a co je chybné, tím se sekty liší od náboženství, které se nemění podle situace. Politika má blízko k sektám rozdíl je v tom, že politici mají k dispozici státní moc.

Dogmatismus vydává dezinformace za objektivní pravdu a ten kdo se pokusí o kritiku totality zle skončí, je správné; být ženatý nebo být svobodný, pít slivovici nebo ji nepít, kouřit cigarety nebo je nekouřit, učit se ve škole teorie nebo se učit pomocí praxe atd. co je pro jednoho správné může být pro jiného chybné. To, co bylo v minulosti správné, to je dneska chybné, logicky to, co je pro nás dneska správné to bude v budoucnosti chybné, vše je zde dočasným evolučním experimentem. 

Nejhorší je srážka a blbcem, proč je zde tolik blbců, se kterými se často srážíme? Příčinou je selhání kontroly, je třeba změnit civilizaci tak aby pomocí optimální kontroly už nedocházelo ke srážkám s blbcem, zavede se všude kontrola pomocí umělé inteligence, a tak se jakýkoli pokus o to dělat blbosti zablokuje jedincům i státům. Bude to jako když dospělí hlídají děti, aby nedělali blbosti, mnoho lidí a států se v mnohém podobá malým dětem.

Štítky: