Digitální normy

Končí kapitalismus a socialismus protože přichází digitalismus a tak místo banky kde je zlato a kapitál a místo protekční sociální politiky, zde budou globální digitální GVKB normy a vše se bude točit okolo GVKB digitálního centra kde budou; počítače, data, informace, programy, umělá inteligence, umělá genialita, virtualita, atd. pomocí GVKB salámové techniky pomalu a nenápadně bude vše digitálně normováno, digitální otroci dostanou na čelo GVKB QR kódy a do hlavy dostanou GVKB čipy napojené v reálném čase na globální digitální GVKB centrum, z egoistických lidí se tak stanou levné loutky na dálkové ovládání, co budou spolupracovat bez problémů s inteligentními GVKB roboty. 
 
Ostatně nic nového pod sluncem něco podobného už popisoval v roce 1949 George Orwell v geniálním románu s názvem 1984. Jde o vylíčení globální totalitní diktatury, která vládne tak efektivně, že si konzumní otroci přestávají uvědomovat jiné možnosti, přestávají už egoisticky myslet, nikdo už na otrockém způsobu života, který lze shrnout do několika dogmatických hesel, nevidí už nic špatného. 
 
Je to celé jenom konzumní otroctví, kde globálním otrokářem je digitální GVKB svatá norma, kterou vytvořila GVKB umělá inteligence, tato GVKB norma se každou hodinu optimalizuje podle aktuální situace, není tedy mrtvá. Vše je každou hodinu globálně aktualizováno a nejde aktualizace vypnout, to co bylo před hodinou správně, to je za hodinu chybně, něco jako změna zimního času na letní čas. Ovšem o totalitách už hovořil Machiavelli v knize Vladař, jde o rok 1532, je to pořád o tom, že co je dovoleno těm, co jsou nahoře, to je zakázáno těm, co jsou dole. 
 
Ovšem o totalitě i krásně hovoří Jaroslav Hašek v knize Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války, vydáno 1923, tato kniha naštěstí nebyla cenzurou zakázána. Cenzura donutila lidi ke vzniku bajek a lidové moudrosti, lidová pravda byla vždy pronásledována a ten kdo hlásal lidovou pravdu se stával mučedníkem hlas lidu je hlasem božím, hlas elity je logicky hlasem zlého Satana a jeho mocných a bohatých zlých služebníků, je to neustálý existenční konflikt, mezi těmi co jsou nahoře a těmi co jsou dole. Stvořitelem vesmíru a života je pravda, logicky ničitelem je lež, díky GVKB pravda zvítězí nad lží, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu