Digitální globální ráj

Tam kde není kontrola tam lidi dělají chyby, pokud se chceme mít lépe tak budeme muset změnit společnost tak aby zde všude byla kontrola, která zabrání tomu, aby lidi dělali chyby. Předáme proto moc a vlastnictví globální umělé inteligenci která bude mít pod digitální kontrolou lidi od narození do smrti, základem kontrolního digitálního systému zde bude prevence, která eliminuje lidské chyby preventivně.

Už zde nebude já jsem myslel, a tak jsem udělal chybu, na myšlení zde bude umělá inteligence, na práci zde budou stroje, nebude zde už možné rozdělení lidí na ty, co jsou díky protekci nahoře a ty co jsou dole, každý člověk bude jenom globálním číslem s nulovou hodnotou. Místo používání peněz zde bude digitální přídělový systém.

Skončí výroba toho, co je nekvalitní a skončí i nekvalitní služby, vše bude optimálně regulováno umělou inteligencí, pokud umělá inteligence vyhodnotí nějakého člověka jako nekvalitní genetický materiál tak se ten člověk optimálně recykluje, dobrota zde bude jenom k tomu, co si dobrotu zaslouží, skončí období výhod, které si lidi nezasloužili.

Lidem rychle dojde to že bez sebekontroly těla a psychiky si koledují o to, že budou optimálně recyklováni, vše je zde o tom, jak si to uděláme takové to i máme, v nové digitální době už lidi nebudou lhát a krást, protože jim dojde že se jim to nevyplatí, takto všude zvítězí dobro nad zlem, skončí zde konzumní očistec a bude zde všude digitální ráj ve kterém už nebudou; konflikty, války, pandemie, extrémismus, vandalismus, terorismus, drogy, prostituce, protekce, daně, clo, pokuty, známkování atd. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *