Digitální bůh

Vše zde prochází evolučním procesem, který staré za nové nahrazuje, logicky následkem je to že se starý bůh nahradil na nového moderního boha, tím moderním bohem je barevný monitor u; telefonu, tabletu, notebooku, televize atd. díky barevným displejům dokážeme zázraky, stáváme se tak závislí na digitalizaci, která vše urychluje a optimalizuje.

Digitální bůh nahradil starého boha, kterého stvořila reklama na zázraky, jelikož v realitě nejsou možné zázraky tak utíkáme z reality do virtuálního světa, kde jsou možné zázraky a nevadí nám to, že všechny zázraky jsou jenom iluzí.

Pokud zde existují svaté knihy, ve kterých je starý bůh, tak logicky i začínají vznikat nové digitální svaté knihy, ve kterých je digitální bůh. Na počátku zde nic nebylo a potom se stal evoluční zázrak a z ničeho byl stvořen digitální virtuální svět ve kterém je stvořitelem věda a technika.

První uživatelé digitálního světa byli psychicky nazí, a tak se styděli a následkem bylo to, že se digitálně oblékli, aby nebyli už nazí, moderním digitálním oblečením je vzhled stránky nebo blogu, který podléhá módě stejně jako naše oblečení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *