Digitalizace vše zrychluje a optimalizuje

Ve snaze se mít lépe, než divoká zvířata jsme začali měnit naši kulturní civilizaci, a tak neustále staré zaniká a nové vzniká. Velmi dlouho bylo populární používat papír na psaní a tištění knih a časopisů, s příchodem digitalizace se minimalizuje používání papíru jako nosiče informací, digitalizace je jako lavina, před kterou nejde utéci.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a přijde globální nezaměstnanost kterou způsobí; digitalizace, optimalizace, automatizace, globalizace, umělá inteligence, robotizace atd. Zavedeme globálně přídělový systém na zboží a služby, skončí nespravedlivé rozdělní lidí na bohaté a chudé.

Aby se ušetřili zdroje tak se zavede každoroční testování lidí v nemocnici na to, jak jsou kvalitní a hodnotní, ten, kdo v testech každý rok od narození do smrti neuspěje, ten skončí v rezervaci daleko od civilizace a zde se oddělí muži od žen.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty, a tak už nebudeme potřebovat politiky a byrokraty, nakonec to celé skončí globální genocidou, podle hesla nejsou lidi tak nejsou problémy.