Rubriky
Láska

Dialog proměnil evolučně opici na člověka

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, novým kultem jsou informace. Ateisté tvrdí, že po smrti nic není a že s tělem umírá i duše. Věřící se dělí na několik skupin, jedna věří že po smrti je ráj nebo peklo, další věří že po smrti je převtělení a duše začíná existovat v novém těle. Vědci jsou toho názoru, že duše není v jedinci, ale duše je ve veliké společnosti jedinců, a dokazují to lidmi, které vychovala divoká zvířata, a tito lidé se chovají jako zvířata, a není možné je převychovat na lidi.

V roce 1972 byl nalezen čtyřletý chlapec, hrající si s vlčaty, nikdy se nenaučil mluvit, ale uměl se dorozumět posunky, zemřel v roce 1985. To že se lidi od sebe liší silou a inteligencí je otázkou genetiky a výchovy, lidi nejsou roboti co se vyrábějí po milionech v továrně podle plánů. Ve škole známkování jasně ukazuje jakou hodnotu pro společnost má každý jedinec, stejné je to i u zaměstnání, nebo umění a sportu, ti co v životě nemají štěstí, závidí těm co mají štěstí. 

Ti nejlepší jedinci v nějaké specializaci se stávají vzorem který se dlouho napodobuje, takto vznikají kulty ze kterých vznikají; hnutí, kluby, sekty, náboženství, politika, reklama, pohádky, atd. Starý kult je mrtev ať žije nový kult, novým kultem jsou informační sítě jako je; Linkedin, Twitter, Facebook, YouTube, WordPress, Blogger , GVKB, atd. lidi pořád koukají do barevných monitorů a na uších mají sluchátka, realita pro tyto lidi už nemá žádnou hodnotu.